کانفیگ امنیتی سایت

آژانس امنیتی وب سایت

در برابر تهدیدات ایمن شوید!

امروزه ، باتوجه به اینکه وردپرس به یکی از محبوب ترین و مطرح ترین سیستم های مدیریت محتوا در زمینه ساخت و طراحی وب سایت تبدیل شده ، همواره در معرض خطر هک و نفوذ قرار دارد. با وجود اینکه هسته وردپرس بسیار امن است اما به هرحال امکان آلوده شدن آن نیز وجود دارد.

امنیت وب سایت خود را به ما بسپارید!

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دغدغه ی ما حفاظت از کسب و کار آنلاین شماست!

زمانی که یک وب سایت مورد حملات امنیتی و نفوذ قرار گرفته و هک می شود ، کلیه اطلاعات موجود در سایت به سرقت خواهد رفت . در بدترین شرایط نیز گاهی امکان اطلاع از هک شدن یک وب سایت وجود نداشته و بدون آنکه مخاطب متوجه شود ، هکرها می توانند با قراردادن کدهای مخرب در بخشی از وب سایت ، اطلاعات را به طور دائمی از سایت شما استخراج کنند در حالی که به ظاهر وب سایت شما به درستی کار کرده و همه چیز مطلوب است.

 

همان گونه که مسئولیت برقراری امنیت و حفاظت از مشاغل و کسب و کارها بر عهده مدیران و صاحبان آن می باشد ، مسئولیت تامین امنیت مربوط به کسب و کار آنلاین و وب سایت ها نیز بر عهده ماست که در غیر این صورت در اثر هک شدن یک وب سایت وردپرسی امکان آسیب جدی به کسب و کار و درآمد اینترنتی حاصل از آن وجود خواهد داشت .

کانفیگ امنیتی

علاج واقعه قبل از وقوع

موضوع ایمن سازی تنها در هنگام وقوع یک اتفاق امنیتی ناگوار مطرح نیست بلکه اهمیت امنیت در کاهش خطرات احتمالی و پیشگیری از پیدایش آن ها از جمله مسائل حیاتی و ملموس است.

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران ، بالابردن امنیت وب سایت وردپرسی و جلوگیری از هک شدن آن می باشد. در بحث امنیت علاوه بر به کارگیری کلیه روش های مربوط به بالابردن سطح ایمنی CMS‌ ، هاست مورد استفاده نیز باید از امنیت بالایی برخوردار باشد .

 به منظور بهبود و ارتقای سطح امنیتی وب سایت ها و ارائه فضای میزبانی و هاست مناسب ، تیم وب هاست دیزاین با به کارگیری دانش و توانایی خود در این مسیر تا انتها همراه شما خواهد بود .