طراحی سایت

تخصص ما رشد کسب و کار آنلاین شماست

وب سایت چیست؟

وب سایت فضایی از شبکه بزرگ اینترنت است که از تعدادی صفحات بهم مرتبط که با آدرسی مشخص قابل دسترسی هستند تشکیل شده است و اطلاعاتی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد. اغلب این پرسش در ذهن اکثر افراد شاغل در هر زمینه ای پدید می آید که چرا به وب سایت نیاز دارم ؟ در ادامه پاسخ این پرسش را با ما دنبال کنید.

در ابتدا یک وب سایت را همانند یک کاتالوگ تبلیغاتی در نظر بگیرید که به منظور معرفی خدمات شما همراه با متون و عکس طراحی شده است اما در یک وب سایت ، شما علاوه بر متن و عکس می توانید از فیلم، انیمیشن ، نظرات مشتریان و کاربران همچنین در دسترس بودن و پشتیبانی 24 ساعته و مزایای بیشتری که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت بهره مند شوید.

از کجا باید شروع کنم؟

چرا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

معرفی محصولات و ارائه خدمات

از آنجایی که ارتباط با مشتریان از طریق تلفن ، ایمیل و فکس زمان بر و پر هزینه می باشد، وب سایت شما در هر ساعاتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل باز است، مشتریان می توانند خدمات و محصولات شما را مشاهده کنند.

معرفی خودتان و یا سازمان و شرکت

اگر شما در هر زمینه ای حرفه و تخصص خاصی دارید و می خواهید آن را با تمام دنیا به اشتراک بگذارید تنها به یک وب سایت نیاز دارید. توجه داشته باشید برای افزایش اعتبار سازمان و شرکتتان و جلب اعتماد مشتریان وب سایت یک بستر قوی برای معرفی شما می باشد.

بازاریابی و تبلیغات

وب سایت شما 24 ساعته در حال بازاریابی توسط موتور های جستجو می باشد. تبلیغ کسب و کارتان از طریق وب سایت بر خلاف شیوه های تبلیغاتی دیگر مشمول هزینه بالایی نمی شود و محدوده جغرافیایی گسترده ای را در بر می گیرد.

مزایای داشتن یک وب سایت

اطلاع رسانی همگانی

بدیهی است که در صورت داشتن یک وب سایت مشتریان شما تنها محدود به محل زندگیتان نمی شوند و از تمام نقاط کشور و حتی جهان بازدید کننده خواهید داشت در اینصورت تعامل شما با مشتریانتان بیشتر خواهد شد و قدرت فروش و معرفی محصولات شما افزایش خواهد یافت.

از آنجایی که امروزه اینترنت بستر اصلی و گسترده ارتباطی می باشد شما می توانید از طریق وب سایت خودتان به مشتریان درباره محصولات و خدمات جدید اطلاع رسانی کنید.

همه ما می دانیم که امروزه برای موفقیت و کسب رضایت بیشتر مشتریان باید یک مزیت و برتری نسبت به سایر رقبای خود داشته باشیم پس وقت را تلف نکنید و همین امروز برای طراحی یک سایت مطابق نیاز و میلتان اقدام کنید.

در خدمت شما هستیم

طراحی سایت خود را به وب هاست دیزاین بسپارید

از مهارت ها و تخصص خود نهایت استفاده را خواهیم کرد تا با توجه به نیاز و سلیقه شما وب سایتی زیبا و کاربردی را بیافرینیم ، ما در این مسیر همراه همیشگی شما خواهیم بود تا راهتان را هموار سازیم. هدف ما جلب رضایت صد در صدی و آسودگی خاطر شما از این بابت است.