سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی و سئو سایت

افزایش رتبه وب سایت شما

جایگاه خود را در صفحات اول جستجو تثبیت کنید !

دیده شدن را با ما تجربه کنید.

banner-line

جنگی تمام عیار

از رقبای خود پیشی بگیرید

هر سایتی به جز سایت شما، رقیب است. امپراطوی شما باید قدرت لازم را كسب كند تا بتوانید به جنگ همه بروید. بنابراین بهتر است پرچم سفید خود را به رقبا نشان داده، توان خود را بر چند جبهه مشخص متمركز كنید. سئو، جنگی تمام عیار است. سئو جنگ گلادیاتورهاست و تنها یك گلادیاتور زنده می ماند و تنها یک سایت اول می شود.

سئو چیست؟

وقتی شما در سایت خودتان برای قرار گرفتن در صفحات نخست گوگل و حفظ این جایگاه اقداماتی را انجام دهید و بخواهید این جایگاه را حفظ کنید خدمات سئو یا SEO که اختصار کلمه ی (Search Engine Optimization) می باشد ، انجام داده اید که اغلب توسط متخصصین این کار انجام می شود زیرا آنها به تمام الگوریتم های جدید گوگل و روش های صحیح بهینه سازی سایت و حفظ جایگاه شما در صفحات نخست مسلط هستند و اگر سایت شما به صورت اصولی سئو شود تعداد مخاطبان سایت شما افزایش می یابد و تاثیر چشمگیری را مشاهده خواهید کرد پس کار را به افراد غیرحرفه ای نسپارید زیرا ممکن است نتیجه عکس دریافت کنید.

banner-line

چگونه می توان به طور موثر پیاده سازی سئو را انجام داد ؟

انواع روش های پیاده سازی سئو

سئو کلاه خاکستری مجموعه روش های قانونی هستند که از نظر عملکردی و اخلاقی کمی مشکوک هستند . در واقع این تکنیک بهینه سازی چیزی مابین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید می باشد و ممکن است در آینده ای نه چندان دور با توجه به بروزرسانی الگوریتم ها جزو دسته سئو سیاه قرار گیرند.

service2

در سئوی کلاه سیاه از روش های غیراصولی برای فریب موتورهای جستجو استفاده می گردد و وب سایت شما به طرز چشمگیری در صدر جستجوها نمایان گردد اما طولی نمی کشد که رتبه شما به شدت افت پیدا می کند و حتی ممکن است سایت شما پنالتی گردیده و از میان نتایج جستجو حذف گردد.

در سئوی کلاه سفید وب سایت شما براساس قوانین موتورهای جستجو و مطابق با الگوریتم های موجود به طور اصولی بهینه می شود، در نتیجه وب سایت شما تا مدت ها در صفحات نخست جستجو نمایان می گردد و طعم خوش ماندگاری در صفحات ابتدایی را خواهید چشید.

بهینه سازی سایت وردپرسی خود را به ما بسپارید

به منظور بهبود عملکرد وب سایت خود از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ثبت نموده تا کارشناسان وب هاست دیزاین سایت شما را مورد بررسی قرار دهند.

آیا کسب و کار من هم به بهینه سازی نیاز دارد؟

در پاسخ باید عرض کنیم تمامی کسب و کار ها به سئو نیاز دارند زیرا یکی از روش های تبلیغات و جذب مشتری و مخاطب می باشد که از سایر روش هایی همچون تبلیغات بنری ، تلویزیونی ، رادیویی و … موثر تر است زیرا هزینه کمتری در بر می گیرد و از روش های نام برده ماندگار تر است. احتمالا خود شما هم از دسته کسانی باشید که به محض جستجوی یک عبارت 95 درصد مواقع تنها چند لینک اول صفحه نخست را چک می کنید تا به مطلب موردنظر خود دست پیدا کنید پس حتی اگر در صفحات دوم به بعد باشید شانسی برای ارتقا سایت خود نخواهید داشت و تعداد مشتریان و بازدید شما افزایش نخواهد یافت.

چرا باید سئوی سایت خود را به وب هاست دیزاین بسپارید؟

طعم صعود تا بی نهایت را با ما بچشید!

افتخار تیم تخصصی وب هاست دیزاین این است که با بهره گیری از بروزترین الگوریتم ها و تکنیک های گوگل و دیگر موتور های جستجو و پیاده سازی آن ها به علاوه سئوی داخلی و خارجی و صد البته روش های اصولی و سئوی سفید، وب سایت شما تا حد امکان به صفحات نخست منتقل کرده و جایگاه شما را حفظ خواهد کرد. لازم به ذکر است برای دستیابی به بهترین نتایج حداقل 6 ماه تا 1 سال زمان لازم است تا تیم وب هاست دیزاین بتواند به قول خود با شما مشتریان عزیز وفادار بماند و شما را نسبت به رقبایتان بالا بکشد.