ریسپانسیو کردن سایت

ریسپانسیو یا واکنش گرا چیست؟

یک فرد روزانه از طرق مختلفی سوالات ذهنی خود را در اینترنت جستجو می کند، به کمک لپ تاپ، موبایل، تبلت، تلویزیون، آی پد و هر سیستم الکترونیکی دیگر که قابلیت اتصال به شبکه جهانی وب را داشته باشد. شما به عنوان مالک و مدیر یک وب‌ سایت آیا فضا را برای مطالعه راحت و بدون دردسر کاربران فراهم کرده اید؟ منظور از فضا اندازه فونت، نحوه چیدمان مطالب در کنار یکدیگر، منو ها، هدر، فوتر، اسلایدر، مقالات و تمامی موارد دیگر است.

اگر پاسخ شما به این سوال “بله” است به شما تبریک می گوییم وبسایت شما ریسپانسیو یا واکنش گرا است. اگر پاسخ خیر است پیشنهاد ما به شما تسریع در کار برای رفع حالت و شرایط بیان شده است…

چرا باید سایت ریسپانسیو باشد؟

به گوگل وبمستر سایت مراجعه کنید آنالیز یا گزارش ترافیک وب سایت را مشاهده کنید، مطمئنا شگفت زده خواهید شد. درصد قابل توجهی از ورودی ها از طریق تلفن همراه و یا تبلت است. اما متاسفانه وب سایت شما برای این دسته بزرگی از کاربران آماده نیست. آنها به ناچار مجبور به ترک سایت شما هستند و ضربه به سایت اولین دستاورد منفی است که می تواند خود به تنهایی تبعات بسیار زیادی داشته باشد.

چگونه یک وب سایت واکنش گرا می شود؟

ایجاد تنظیمات اختصاصی برای صفحه نمایشگر های مختلف و مشخص کردن نحوه چیدمان هر مولفه باعث می‌شود تا یک وب سایت به صورت کاملا تخصصی بهینه شود و برای نمایشگر های مختلف آماده شده باشد. تنظیم فونت، ابعاد عکس، تغییرات اجباری در منو و یا بخش‌های اصلی سایت از موارد اصلی است البته این نکته هیچ گاه نباید فراموش گردد که هیچ مولفه‌های در هیچ حالتی نباید حذف شود بلکه باید ظاهر آن را متناسب با نمایشگر های مختلف سازگار ساخت.

سایت طراحی شده در وب هاست دیزاین واکنش گراست.

تیم وب هاست دیزاین در هنگام طراحی سایت این اطمینان را به کاربر می دهد که برای هر نمایشگری آن را سازگار ساخته و می توان صحت این گفته را از نمونه کارهای انجام شده پیگیری نمود.

اما برای آن دسته از عزیزانی که وبسایت نامناسب برای موبایل دارند تیم فنی برای ارائه خدمات آماده است. تفاوتی ندارد وب ‌سایت شما اختصاصی کد نویسی شده و یا از سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کرده اید ما به شما تعهد می‌دهیم وبسایت را برای هر صفحه نمایشگر آماده کنیم.

طراحی ریسپانسیو تخصص ماست…