وب هاست دیزاین جایی برای برآورده کردن نیاز های شما در زمینه میزبانی وب ، طراحی سایت های وردپرسی‌، سئو و بهینه سازی سایت ها و ... می باشد.

به وب هاست دیزاین خوش آمدید | تلفن تماس : 02128429144 | ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

seo services

سئو چیست؟

 

وقتی شما در سایت خودتان برای قرار گرفتن در صفحات نخست گوگل و حفظ این جایگاه اقداماتی را انجام دهید و بخواهید این جایگاه را حفظ کنید خدمات سئو یا SEO که اختصار کلمه ی (Search Engine Optimization) می باشد ، انجام داده اید که اغلب توسط متخصصین این کار انجام می شود زیرا آنها به تمام الگوریتم های جدید گوگل و روش های صحیح بهینه سازی سایت و حفظ جایگاه شما در صفحات نخست مسلط هستند و اگر سایت شما به صورت اصولی سئو شود تعداد مخاطبان سایت شما افزایش می یابد و تاثیر چشمگیری را مشاهده خواهید کرد پس کار را به افراد غیرحرفه ای نسپارید زیرا ممکن است نتیجه عکس دریافت کنید.

تفاوت روش های سئو

انواع سئو

 

دو روش برای سئو وجود دارد : سئوی سفید و سئوی سیاه (کلاه سیاه)

 

سئوی سفید به این معناست که شما تمام قوانین موتور های جستجو را در سایت خود رعایت کنید و طبق آن ها به طور اصولی سایت خود را سئو کنید و جایگاه خود را حفظ کنید اما سئوی سیاه یا کلاه سیاه به معنای این می باشد که شما از روش های غیر متعارف برای فریب موتور های جستجو استفاده کنید و به طور موقت سایت خود را حتی به طرز چشم گیری بالا بکشید و در صدر جستجو ها در صفحات نخست ظاهر شوید اما طولی نمی کشد که رتبه شما به شدت افت می کند و حتی ممکن است از روز اول هم پایین تر بروید و موتور های جستجو نیز شما را جریمه خواهند کرد پس بهتر است دور این روش ها را خط بکشید و به دنبال روش های اصولی و ماندگار باشید.

آیا کسب و کار من هم به سئو نیاز داره؟!

 

برای پاسخ باید عرض کنیم تمامی کسب و کار ها به سئو نیاز دارند زیرا یکی از روش های تبلیغات و جذب مشتری و مخاطب می باشد که از سایر روش هایی همچون تبلیغات بنری ، تلویزیونی ، رادیویی و … موثر تر است زیرا هزینه کمتری در بر می گیرد و از روش های نام برده ماندگار تر است. احتمالا خود شما هم از دسته کسانی باشید که به محض جستجوی یک عبارت 95 درصد مواقع تنها چند لینک اول صفحه نخست را چک می کنید تا به مطلب موردنظر خود دست پیدا کنید پس حتی اگر در صفحات دوم به بعد باشید شانسی برای ارتقا سایت خود نخواهید داشت و تعداد مشتریان و بازدید شما افزایش نخواهد یافت.

طعم صعود تا بی نهایت را با ما بچشید!

چرا باید سئوی سایت خود را به وب هاست دیزاین بسپارید؟

 

افتخار تیم تخصصی وب هاست دیزاین این است که با بهره گیری از بروزترین الگوریتم ها و تکنیک های گوگل و دیگر موتور های جستجو و پیاده سازی آن ها به علاوه سئوی داخلی و خارجی و صد البته روش های اصولی و سئوی سفید، وب سایت شما تا حد امکان به صفحات نخست منتقل کرده و جایگاه شما را حفظ خواهد کرد. لازم به ذکر است برای دستیابی به بهترین نتایج حداقل 6 ماه تا 1 سال زمان لازم است تا تیم وب هاست دیزاین بتواند به قول خود با شما مشتریان عزیز وفادار بماند و شما را نسبت به رقبایتان بالا بکشد.

برای دریافت مشاوره های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

تلفن تماس : 02128429144

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور